Jak powstają meble na wymiar, czyli
DORADZTWO, POMIAR, PROJEKT, WYCENA
GWARANCJA i SATYSFAKCJA

Po rozmowie telefonicznej bądź spotkaniu w biurze Lamel Meble w Olsztynie umawiamy się na spotkanie w Państwa domu/mieszkaniu. Tam analizujemy przyszłe przedsięwzięcie, wykonujemy niezbędne pomiary pomieszczenia, zapoznajemy się z Państwa wizją i oczekiwaniami, doradzamy optymalne rozwiązania.

W oparciu o Państwa wytyczne tworzymy komputerowy projekt mebli pod wymiar, który jest jednocześnie podstawą do obliczenia ilości potrzebnego materiału i pracochłonności, na tej podstawie otrzymujemy szczegółową wycenę.

Akceptacja projektu, terminu realizacji i warunków finansowych jest jednoznaczna z wpłatą zaliczki i uruchomieniem zlecenia. Zawieramy z Państwem umowę, która określa wartość zlecenia, gwarantuje terminowe wykonanie mebli i zobowiązuje nas do zgodności z projektem.

Wszystkie meble na wymiar wykonujemy według zaakceptowanego/ustalonego projektu. Transport i montaż wchodzą w skład każdego zlecenia i nie powodują żadnych dodatkowych kosztów.

Zwykle kompletny czas realizacji mebli pod wymiar (z montażem u Państwa) to: dwa do czterech tygodni, czas ten jest zależny od wielkości przedsięwzięcia i dostępności materiałów.

Meble projektowane i produkowane przez Lamel Meble Olsztyn objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.